Emil Karpiński fotografia artystyczna

Oferta

Profesjonalna fotografia w przystępnej cenie!

Zdjęcia ślubne i weselne

Standardowa oferta zdjęciowa obejmuje:
- przygotowania,
- mszę świętą
- zabawę (max do pierwszej w nocy)
Zdjęcia ślubne i weselne - sesję (w ten sam dzień lub w innym terminie, szczegóły ustalam indywidualnie)
Sesja fotograficzna może być w plenerze, w warunkach studyjnych, a także w plenerze wspomagana lampami (np. przy wybraniu opcji czarno-biały reportaż). W kwestii sesji jestem otwarty na propozycje, w razie potrzeby służę fachową poradą.

W cenie otrzymujecie Państwo stylowy album z wygrawerowaną datą ślubu i Waszymi imionami (do wyboru czarne lub białe stronice), wypełniony 80-100 zdjęciami. Do albumu dołączona jest utrzymana w tej samej stylistyce płyta dvd z min. 250 zdjęciami (zazwyczaj jest ich więcej).
Zamiast albumu można wybrać foto-książkę. Dodatkowo zdjęcia w ramkach dla rodziców i GRATIS specjalny tajemniczy prezent od fotografa:).
Ze swojej strony gwarantuję indywidualne podejście do zlecenia i pracę w miłej atmosferze. Szczegółowa oferta dostępna przez kontakt mailowy. Proszę pisać lub dzwonić w razie jakichkolwiek pytań. Moje dane w dziale kontakt.

Sesja fotograficzna w plenerze

W zależności od życzeń klienta, może być w stylu reportażowym, artystycznym portretowym, retro, i każdym innym wedle sugestii. Zdjęcie studyjne w technice High-Key Zdjęcie studyjne w technice Low-Key

Sesja fotograficzna w studio

Różne techniki fotograficzne - zdjęcia czarnobiałe (low key, high key), kolorowe, a także z użyciem greenboxa (do fotomontaży). Cena zależy od ilości zdjęć i czasu trwania sesji. Jestem otwarty na propozycje.

Zdjęcia przedmiotów do katalogu/ na stronę www
Przy pomocy namiotu bezcieniowego, patrz zdjęcia w zakładce "o mnie". Wykonuję również różnego typu ulotki, broszury oraz projektuję katalogi.